Zasłony panelowe Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój.

Zasłony panelowe, tzw. "panel tracki" pełnią funkcję nowoczesnej dekoracji okiennej, która zastępuje klasyczne firany i zasłony. Umożliwia przesłonięcie dużych powierzchni, nie tylko w obrębie wnęki okiennej. Może bowiem służyć jako przegroda pomieszczeń, w których chcesz stworzyć wyjątkowy i efektowny wystrój. Zasłona panel track składa się z długich pasów tkaninowych podczepianych do wielotorowej szyny. Może się na niej znajdować od 2 do 5 torów. Po każdym torze poruszają się panele o szerokości od 45 do 105 cm. Wszystkie tkaniny wyposażone są w listwę obciążeniową, która zapewnia im odpowiednie napięcie i ułożenie. Mocowane za pomocą rzepa, dają możliwość szybkiego demontażu, a co za tym idzie są łatwe do czyszczenia osłony lub jej wymiany. Dzięki temu pozwalają na swobodne łączenie wzorów i kolorów, zgodnie z Twoim gustem oraz sposobem aranżowania wnętrza. Zasłona panelowa umożliwia przeprowadzenie montażu we wnęce okiennej, do ściany lub do sufituMoże być zsuwana na jedną ze stron lub rozsuwana na boki.
 

Zasłony Panelowe główne zalety:

  • wszechstronny sposób mocowania: we wnęce okiennej, na ścianie lub od sufitu,
  • praktyczne zastosowanie w każdym pomieszczeniu,
  • dowolność łączenia wzorów i kolorów,
  • szybki i bardzo łatwy montaż oraz demontaż,
  • funkcjonalność konstrukcji, łatwość obsługi (sterowanie ręczne lub elektryczne).

Działamy na terenie miejscowości Nowy TargZakopaneCzarny DunajecJordanówRabka-ZdrójSkawaKościelisko, i sąsiadujących miejscowościach.

KATALOG TKANIN: http://files.anwis.pl/catalogues/roller%20panel%202019/index.html
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.