Rolety materiałowe – Nowy Targ, Zakopane i Rabka-Zdrój

Rolety materiałowe chronią przed promieniami słonecznymi i nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza oraz ograniczają widoczność z zewnątrz. Są także estetycznym dodatkiem do wystroju pomieszczeń w domach i mieszkaniach prywatnych oraz powierzchni biurowych. Łatwy sposób montażu rolet oraz intuicyjny system obsługi sprawia, że ich codzienne użytkowanie staje się szybkie i wygodne. W naszej ofercie dostępne są różnorodne systemy - mini bezinwazyjne, wolno wiszące, do okien dachowych oraz rolety w kastetach aluminiowych. Proponujemy także szeroki wybór tkanin. Oferujemy materiały transparentne, przyciemniające, zaciemniające, podgumowane lub z wzorami. Materiałowe rolety wewnętrzne elektryczne to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w łazience, kuchni, salonie, sypialni lub pokoju dziecka, a nawet w biurze. Są to niezwykle funkcjonalne osłony wewnętrzne o wielu zaletach.

Rodzaje tkanin do rolet materiałowych

W ofercie dostępna jest szeroka gama tkanin, z których wykonane są rolety materiałowe. Można wybrać nie tylko ich kolor, ale też dobrać rodzaj materiału do swoich indywidualnych potrzeb. Do wyboru są:
  • tkaniny transparentne – kryjące i gładkie, jedynie delikatnie przysłaniają pomieszczenie, bez mocnego zaciemnienia,
  • tkaniny przyciemniające – tworzą intymny klimat, sprzyjający odpoczynkowi,
  • tkaniny zaciemniające – całkowicie odcinają dostęp promieni słonecznych do wnętrza,
  • tkaniny termoizolacyjne – jednocześnie przyciemniają i chronią przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń,

Zalety rolet materiałowych:

  • możliwość obsługi rolet za pomocą łańcuszka lub silnika, 
  • idealne do wszystkich rodzajów okien i drzwi,
  • montaż na oknie bezinwazyjnie, we wnęce, do ściany lub sufitu,
  • bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin,
  • idealnie sprawdzą się jako przesłona okien, a nawet mogą posłużyć jako ekran projekcyjny.
Zapraszamy do kontaktu Klientów zainteresowanych naszą ofertą rolet materiałowych. Firma TYLKA ma swoją siedzibę w Czarnym Dunajcu, ale swoje usługi świadczy również w okolicznych miejscowościach, na przykład Nowym Targu, Rabce-Zdroju czy w Zakopanem.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!

KATALOG TKANIN!
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.