Rolety wewnętrzne

Rolety materiałowe chronią przed promieniami słonecznymi i nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza oraz ograniczają widoczność z zewnątrz. Są także estetycznym dodatkiem do wystroju pomieszczeń oraz powierzchni biurowych. Łatwy sposób montażu rolet oraz intuicyjny system obsługi sprawia, że ich codzienne użytkowanie staje się szybkie i wygodne. Dostępne systemy mini bezinwazyjewolnowiszące, do okien dachowych oraz rolety w kastetach aluminiowych. W Naszej ofercie posiadamy materiały transparentne, przyciemniającezaciemniające, podgumowane lub z wzorami. Roleta materiałowa wewnętrzna to idealna przesłona okienna do domu, mieszkania lub biura


Główne zalety:
  • możliwość obsługi rolet za pomocą łańcuszka, silnika elektrycznego lub bateryjnego, 
  • idealne do wszystkich rodzajów okien i drzwi,
  • możliwość montażu na oknie bezinwazyjnie, we wnęce, do ściany lub sufitu,
  • bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin,
  • rolety idealnie sprawdzą się jako przesłona okien, a nawet mogą posłużyć jako ekran projekcyjny.

Działamy na terenie miejscowości Nowy TargZakopaneCzarny DunajecJordanówRabka-ZdrójSkawaKościelisko, i sąsiadujących miejscowościach.

KATALOG TKANIN: http://files.anwis.pl/catalogues/roller%20panel%202019/index.html
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.