Rolety wewnętrzne Nowy Targ, Zakopane, Rabka.

Rolety materiałowe chronią przed promieniami słonecznymi i nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza oraz ograniczają widoczność z zewnątrz. Są także estetycznym dodatkiem do wystroju pomieszczeń oraz powierzchni biurowych. Łatwy sposób montażu rolet oraz intuicyjny system obsługi sprawia, że ich codzienne użytkowanie staje się szybkie i wygodne. Dostępne systemy mini bezinwazyjewolnowiszące, do okien dachowych oraz rolety w kastetach aluminiowych. W Naszej ofercie posiadamy materiały transparentne, przyciemniającezaciemniające, podgumowane lub z wzorami. Rolety wewnętrzne elektryczne to idealne rowiązanie, które sprawdzi się do łazienki, w kuchni, do salonu, w sypialni lub pokoju dziecka, a nawet do biura.


Główne zalety:
  • możliwość obsługi rolet za pomocą łańcuszka lub silnika, 
  • idealne do wszystkich rodzajów okien i drzwi,
  • montaż na oknie bezinwazyjnie, we wnęce, do ściany lub sufitu,
  • bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin,
  • rolety idealnie sprawdzą się jako przesłona okien, a nawet mogą posłużyć jako ekran projekcyjny.

Rolety Zakopane, Żaluzje Nowy Targ, bramy Rabka Zdrój, Skawa, Jordanów, Czarny Dunajec TYLKA, Jabłonka, Podwilk, Zawoja, Zubrzyca Dolna lub Górna, Lipnica Mała i Wielka, Małopolska, Orawka, Chabówka, Łopuszna, Białka i Bukowina Tatrzańska, a w skrócie całe Podhale - Orawa - Śpisz, to właśnie tam fachowo montujemy Nasze rolety zewnętrze i żaluzje.

Zapraszamy do kontaktu, firma TYLKA rolety Czarny Dunajec - osłony na Twoje okna!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!

KATALOG TKANIN!
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.