Rolety dzień noc – Nowy Targ, Zakopane i Rabka-Zdrój

Rolety dzień noc to osłona która składa się z naprzemiennie ułożonych, poziomych pasów materiału. Jeden z nich ma postać siatki przepuszczającej promienie słońca. Z kolei drugi ogranicza ich dopływ do pomieszczenia. Zmieniając położenie osłony, można sprawić, że fragmenty materiałów będą przesuwały się równolegle do siebie. Kiedy naprzeciwko ustawią się dwa pasy, przezroczysty i nieprzezroczysty, uzyskają Państwo efekt zaciemnienia. Takie rozwiązanie pozwoli dowolnie operować ilością światła dostającego się do wnętrza, bez konieczności podnoszenia osłony. Roleta dzień noc może być wyposażona w kasetę oraz prowadnice, które zapewnią jej stabilne prowadzenie i przyleganie do szyby. Ograniczy to możliwość kołysania materiału podczas podmuchów wiatru, jak i uchylania okna. Zastosowanie prowadnic pozwoli także na lepsze zaciemnienie wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet dzień noc oraz pozostałych osłon wewnętrznych, które montujemy w budynkach w Nowym Targu, Czarnym Dunajcu, Rabce-Zdroju, w Zakopanem oraz okolicznych miejscowościach.

Duży komfort i prywatność dzięki roletom dzień noc

Regulacja stopnia nasłonecznienia, którą umożliwiają wewnętrzne rolety dzień noc, jest niezwykle praktyczna i daje domownikom ogromny komfort. W końcu każde z pomieszczeń, ze względu na swoje przeznaczenie, potrzebuje indywidualnego poziomu naturalnego światła, by zapewnić odpowiednią intymność. Dzięki takim roletom można stworzyć klimat sprzyjający pracy czy odpoczynkowi, a także rozwiązać problemy związane z nadmiernym miejskim oświetleniem czy upałem. Przebywanie we wnętrzach wyposażonych w rolety dzień noc jest więc bardzo przyjemne. Można cieszyć się nie tylko dopasowanym do swoich potrzeb nasłonecznieniem czy temperaturą, ale też pełną prywatnością.

Główne zalety rolet dzień noc:

  • swobodne ustawienie wysokości rolety przy pomocy sterowania ręcznego lub elektrycznego,
  • możliwość zastosowania rolet do wszystkich typów okien,
  • trwałe aluminiowe kasety, bogata kolorystyka oraz duży wybór materiałów,
  • doskonale sprawdzą się przy przesłanianiu dużych powierzchni,
  • niezawodna ochrona przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów.
Zapraszamy do kontaktu z firmą TYLKA w celu zamówienia rolet dzień noc wraz z montażem. Oferujemy też fachowe doradztwo. Działamy na terenie Nowego Targu, Czarnego Dunajca oraz okolicznych miejscowości.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!

 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.