Plisy

Rolety plisowane potocznie określane jako "plisy", stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych. Umożliwiają dekorowanie zarówno okien standardowych, jak i tych o nietypowych kształtach. Dzięki plisom przesłonisz dowolnie wybrany fragment okna, zarówno od góry, jak i od dołu. Zmiana położenia może odbywać się na kilka sposobów. Ciekawym rozwiązaniemżaluzje plisowane obsługiwane za pomocą uchwytów zlokalizowanych na górnej i dolnej rynnie sterującej. Plisy wewnętrzne to idealne rowiązanie, które sprawdzi się do łazienki, w kuchni, do salonu, w sypialni lub pokoju dziecka, a nawet do biura. Modne w ostatnim czasie stały się plisy dzień i noc bezinwazyjne, którę łączą w sobie tkaniny zaciemniające oraz transparentne.

Jeżeli interesuję Cię cena żaluzi plisowanych, to zadzwoń do Nas i umów się na bezpłatny pomiar oraz wycenę!


Główne zalety:
  • umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna,
  • skutecznie przyciemniają, zdobią lub zaciemniają wnętrze,
  • możliwość zastosowania do okien typowych i o nietypowym kształcie oraz dachowych,
  • montaż na szybie, ramie lub bezinwazyjny.

ZakopaneNowy TargRabka Zdrój, Skawa, Jordanów, Czarny Dunajec, Jabłonka, Podwilk, Zawoja, Zubrzyca Dolna lub Górna, Lipnica Mała i Wielka, Małopolska, Orawka, Chabówka, Łopuszna, Białka i Bukowina Tatrzańska, a w skrócie całe Podhale - Orawa - Śpisz, to właśnie tam fachowo montujemy Nasze rolety zewnętrze i żaluzje.

Zapraszamy do kontaktu, firma TYLKA rolety Czarny Dunajec - osłony na Twoje okna!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!

KATALOG TKANIN!

 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.