Plisy okienne – Nowy Targ, Zakopane i Rabka-Zdrój

Rolety plisowane, potocznie nazywane plisami okiennymi, stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie osłon wewnętrznych. Umożliwiają dekorowanie zarówno okien standardowych, jak i tych o nietypowych kształtach. Dzięki plisom można przesłonić dowolnie wybrany fragment okna, zarówno od góry, jak i od dołu. Zmiana położenia może odbywać się na kilka sposobów. Ciekawym rozwiązaniem są żaluzje plisowane obsługiwane za pomocą uchwytów, zlokalizowanych na górnej i dolnej rynnie sterującej. Plisy okienne wewnętrzne to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się praktycznie w całym domu bądź mieszkaniu, a nawet w biurze. Mogą je Państwo powiesić w łazience, kuchni, sypialni, salonie czy pokoju dziecka. Modne w ostatnim czasie stały się plisy dzień i noc, montowane bezinwazyjnie, które łączą w sobie tkaniny zaciemniające oraz transparentne.
Jeżeli interesuje Państwa cena oferowanych przez nas plis okiennych, prosimy o kontakt. Umówimy się na bezpłatny pomiar oraz wycenę! Działamy na terenie Nowego Targu, Czarnego Dunajca, Rabki-Zdroju, Zakopanego i okolicznych miejscowości.

Zalety plis okiennych

Plisy okienne to rozwiązanie dostępne od stosunkowo niedawna. Jednakże już zyskało bardzo dużą popularność. Produkt zachwyca przede wszystkim pod względem funkcjonalności oraz estetyki. Osłony te dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu każdy z użytkowników może wybrać produkt najbardziej dopasowany do jego potrzeb i gustu. 
Główne zalety plis okiennych to:
  • umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna,
  • skutecznie przyciemniają, zdobią lub zaciemniają wnętrze,
  • możliwość zastosowania do okien typowych i o nietypowym kształcie oraz dachowych,
  • montaż na szybie, ramie lub bezinwazyjny.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z firmą TYLKA w Czarnym Dunajcu. Montujemy plisy okienne zarówno w tej miejscowości, jak i okolicznych, na przykład w Nowym Targu.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!

KATALOG TKANIN!

 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.