Żaluzje fasadowe – Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój, Jabłonka, Jordanów

Żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie osłony okienne montowane na zewnątrz budynków. Ich prosta i bardzo lekka budowa znajduje zastosowanie w przypadku obiektów architektonicznych, które charakteryzują się dużymi przeszkleniami. Żaluzje fasadowe doskonale chronią wnętrze przed zbyt dużym nasłonecznieniem, zmniejszają poziom przenikającego hałasu, a także poprawiają zewnętrzny wygląd elewacji. Zastosowane na wielkogabarytowych, szklanych powierzchniach działają jak izolator, który zapewnia prawidłowy rozkład temperatury w pomieszczeniu, a także wspomaga pracę klimatyzacji – nie obciążając jej. Jednym z głównych elementów żaluzji zewnętrznych są poziome lamele wykonane z aluminium. Występują w różnych kształtach (przekrój poprzeczny w kształcie litery: S, C80 oraz Z90). Pokryte wysokiej jakości lakierami wykazują odporność na działanie warunków atmosferycznych oraz zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Zmiana kąta nachylenia lamel umożliwia regulację dopływu światła oraz ciepła do pomieszczenia. Pozwala także zabezpieczyć wnętrze przed spojrzeniami z zewnątrz, bez konieczności całkowitego przesłonięcia okien.  Są to jedne z najbardziej popularnych osłon zewnętrznych, wybierane przez rzesze naszych Klientów. Montujemy je zarówno w domach prywatnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej czy firmach w Czarnym Dunajcu, Nowym Targu, w Zakopanem, Rabce-Zdroju i innych okolicznych miejscowościach.

Żaluzje fasadowe zewnętrzne – cena, montaż i rodzaje

Żaluzje fasadowe zewnętrzne mogą być w pełni automatyczne, co znacząco poprawi komfort ich codziennego użytkowania. Dużą zaletą tego rozwiązania jest również możliwość współpracy z czujnikami pogodowymi, a także podpięcia osłon do systemu inteligentnego zarządzania domem np. TaHoma Switch od Somfy. 
Cena żaluzji fasadowej w głównej mierze uzależniona jest od jej wielkości oraz wyposażenia. Montaż tego typu osłon można wykonać na każdym etapie powstawania budynku, a nawet już po jego ukończeniu. Najlepiej jednak zdecydować się na to przed ociepleniem, co umożliwi zabudowę skrzynki pod elewacją.
Montujemy każdy rodzaj żaluzji fasadowych zewnętrznych. Nawet żaluzje skośne bądź narożne nie są dla nas problemem. W naszej ofercie znajdą Państwo elektryczne żaluzje fasadowe renomowanych producentów, takich jak: ANWIS, ISOTRA, FILL.

Zalety żaluzji fasadowych

Żaluzje zewnętrzne tego typu mają wiele zalet, które wpływają na ich popularność wśród Klientów. Są to:
  • lekka i prosta konstrukcja aluminiowa,
  • sterowanie elektryczne SOMFY (zalecane z czujnikiem wiatru),
  • obniżenie poziomu hałasu oraz nasłonecznienia,
  • precyzyjna regulacja dopływu światła.
Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu z firmą TYLKA. Montujemy rolety zarówno w  Czarnym Dunajcu, gdzie mieści się nasza siedziba, jak i w innych okolicznych miejscowościach, na przykład Nowym Targu, Rabce-Zdroju czy w Zakopanem.
KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!

 
Pliki do pobrania
  • KATALOG: ŻALUZJE FASADOWE Pobierz

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.