Rolety Screen Refleksole Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój, Jabłonka.

Rolety Screen to ochrona budynku przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nagrzewaniem się pomieszczeń. Dodatkowo dzięki właściwościom zastosowanych tkanin, gwarantują komfort optyczny we wnętrzu - z jednej strony nie dają efektu zaciemnienia, z drugiej tłumią przenikanie intensywnego światła słonecznego. Tkaniny screenowe - wykonane z włókna szklanego lub poliestrowego, pokrytego PVC - są  odporne na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych, w tym promieniowanie UV.  Rolety SCREEN dostępne są w dwóch konfiguracjach: STANDARD - z prowadnicami bocznymi, w których prowadzona jest listwa obciążająca  - oraz ZIP, gdzie prowadnice boczne dodatkowo zintegrowane są z tkaniną. Drugie rozwiązanie zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed silnym wiatrem. Opuszczona roleta blokuje, także insekty oraz zanieczyszczenia przed dostaniem się do pomieszczeń. Doskonale sprawdza się nie tylko na oknach - może być zamontowana na taras, w altanach, werandach, pergolach lub na balkonie. Wybór spośród 15 standardowych kolorów systemu - od bieli i szarości, po antracyt, grafit czy czerń - obejmuje lakierowanie skrzynki, pokryw bocznych, prowadnic oraz listwy obciążającej. Istnieje również możliwość zamówienia rolet w kolorze nietypowym wg palety RAL. Kolekcja tkanin screenowych to 47 wzorów zgodnych z trendami rynkowymi o współczynniku otwarcia OF: 0%, 1%, 3%, 4%. Wraz ze wzrostem współczynnika otwarcia (OF), zwiększa się stopień przenikania światła. Roleta o wartości OF 0%, zapewni więc pełną prywatność oraz całkowite zaciemnienie. W Naszej ofercie posiadamy kilka rozmiarów skrzynek (95 mm, 105 mm, 125 mm) w różnych kształtach: owalnym, kwadratowym lub ściętym - 45°. Budowa rolety pozwala dodatkowo na wykonanie produktu w dużych gabarytach, nawet do 18 m2. Sterowanie SOMFY za pomocą przełącznika, pilota lub telefonem. W rolety screen zaopartują nas - firma ANWIS oraz producent rolet i żaluzji firma FILL.

Rolety screen – cena

W głównej mierze cena rolet screen zależy od wielkości m2. Druga ważna kwestia wpływająca na cenę rolety jest sposób jej sterowania, do wyboru opcja:
 • elektryczna z silnikiem przewodowym np. Somfy na przełącznik klawiszowy,
 • radiowa sterowana pilotem lub smartphonem,
 • opcja zasilana solarnie, HIT!

Roleta screen - systemy montażowe

Montaż rolet screen możemy zaplanować na każdym etapie. Dwa główne systemy to:
 • podtynkowe, które możemy ukryć i zabudować pod elewacją, co sprawi, że skrzynka rolet nie będzie widoczna,
 • natynkowy, w przypadku którym skrzynki rolet są widoczne, ale możemy zamontować roletę na elewacji lub we wnęce okiennej (bardzo małe skrzynki w porównaniu do rolet zewnętrznych).
Główne zalety rolet SCREEN:
 • rolety SCREEN stanowią ochronę przeciwsłoneczną oraz przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrz,
 • w pozycji zamkniętej rolety są doskonałą barierą przed insektami oraz zanieczyszczeniami,
 • system rolet Screen ZIP stanowi doskonałe zabezpieczenie przed silnymi podmuchami wiatru,
 • szeroka gama tkanin oraz solidna i wytrzymała konstrukcja,
 • wygoda montażu i szybkość instalacji rolet,
 • różnorodność i dobór kolorystyki rolet do indywidulanych preferencji Klienta,
 • odporność tkaniny na niekorzystne warunki atmosferyczne,
 • wysoki komfort i wygoda użytkowania.
Naszą ofertę kierujemy szczególnie do mieszkańców:
Zakopanego, Nowego Targu, Rabki-Zdróju, Skawy, Jordanowa, a także Klientów zamieszkujących: Czarny Dunajec, Jabłonka, Podwilk, Zawoja, Zubrzyca Dolna lub Górna, Lipnica Mała i Wielka, Orawka, Chabówka, Łopuszna, Białka i Bukowina Tatrzańska, a w skrócie całe Podhale - Orawa - Śpisz, to właśnie tam fachowo montujemy Nasze rolety zewnętrze i żaluzje.

Zapraszamy do kontaktu, firma TYLKA rolety Czarny Dunajec - osłony na Twoje okna!


KLIKNIJ I ZOBACZ NASZ REALIZACJE!
 
Pliki do pobrania
 • KATALOG: ROLETY SCREEN ANWIS Pobierz

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.