Bramy garażowe – Nowy Targ, Zakopane i Rabka-Zdrój

Oferujemy bramy garażowe, które są nie tylko wygodne, bezpieczne i odporne na działanie czynników atmosferycznych, ale też niezwykle estetyczne. Dzięki szerokiej gamie nowoczesnych rozwiązań każdy z naszych Klientów może dobrać odpowiedni produkt do projektu garażu, jego umiejscowienia, a także swoich upodobań i gustu. Firma TYLKA zapewnia profesjonalny montaż bram do garażu. Naszym specjalistom niestraszna żadna, nawet najtrudniejsza sytuacja montażowa. Mają ogromną wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór osłon zewnętrznych, takich jak moskitiery, rolety czy pergole. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty mieszkańców Nowego Targu, Rabki–Zdroju i okolic.

Bramy segmentowe

W asortymencie mamy m.in. bramy garażowe segmentowe. To wielowymiarowe rozwiązanie techniczne oraz estetyczne. Spełnia najwyższe wymagania użytkowników zarówno pod względem funkcjonalności i komfortu obsługi, jak i designu.
Producent bram WIŚNIOWSKI oraz firma FILL to nasi główni dostawcy niezawodnych systemów.
Oferujemy również bramy segmentowe przemysłowe, które są produkowane na wymiar.
Główne zalety segmentowych bram garażowych to:
  • napęd ręczny lub elektryczny SOMFY, również pod inteligentny dom,
  • duży wybór kolorów, przetłoczeń oraz możliwość lakierowania na dowolny kolor,
  • doskonała izolacja termiczna (współczynnik przenikania ciepła U=0,54 w/m2K) oraz akustyczna,
  • stosowane w nowych budynkach oraz istniejących.
Klientów zainteresowanych naszą ofertą bram garażowych zapraszamy do kontaktu. Firma TYLKA działa na terenie Czarnego Dunajca, Nowego Targu oraz okolicznych miejscowości. Profesjonalnie montujemy różne typy bram do garażu, a także oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.