Żaluzje drewniane Nowy Targ, Zakopane, Rabka.

Żaluzje drewniane oraz bambusowe spotykają się z uznaniem osób ceniących naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Istotnym elementem żaluzji jest drabinka. Utrzymuje lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. W wersji sznurkowej jest subtelnym, prawie niewidocznym akcentem. W formie tekstylnej taśmy stanie się wyjątkową ozdobą żaluzji i wnętrza, dostępna w kilku szerokościach: 10, 12, 25 lub 38 mm, może być zbliżona do koloru lameli lub z nim kontrastować. Drewniane osłony okienne występują w różnych rozmiarach lameli. Dzięki temu dopasujesz je do wielkości i rodzaju okien. Lamele 25 mm najlepiej sprawdzą się w przypadku małych przeszkleń. Wyposażone w stalowe linki prowadzące, zapewnią odpowiednie przyleganie osłony do okien uchylnych. Lamele 50 i 70 mm możesz zastosować do przesłonięcia dużych przeszklonych powierzchni, takich jak drzwi tarasowe. Modne w ostatnim czasie stały się żaluzje białe lub czarne. Dostępne są również żaluzje aluminiowe z lamelami 16, 25 i 50 mm. Nasze żaluzje drewniane i bambusowe można wysposażyć w sterowanie elektryczne SomfyŻaluzje wewnętrzne elektryczne to idealne rowiązanie, które sprawdzi się do łazienki, w kuchni, do salonu, w sypialni lub pokoju dziecka, a nawet do biura.


Żaluzja drewniana - montaż.

Nasze żaluzje drewniane, bambusowe i aluminiowe montuję do ściany, sufitu, we wnęce okiennej lub bezinwazyjnie na ramie okna.


Żaluzje drewniane, bambusowe i aluminiowe na wymiar - cena.

W głównej mierze cena żaluzji zależy od wielkości m2. Druga ważna kwestia wpływająca na cenę rolety jest sposób jej sterowania, do wyboru opcja:
  • elektryczna z silnikiem przewodowym np. Somfy na przełącznik klawiszowy,
  • radiowa sterowana pilotem lub smartphonem.


Główne zalety:
  • możliwość obsługi żaluzji za pomocą sznurków, łańcuszka, silnika elektrycznego lub bateryjnego, 
  • chronią wnętrze przed nasłonecznieniem  i nagrzewaniem się,
  • możliwość montażu na oknie bezinwazyjnie, we wnęce, do ściany lub sufitu,
  • bogata kolekcja kolorów lameli,
  • możliwość precyzyjnej regulacji kąta padania światła.


Żaluzje Zakopane, plisy Nowy Targ, rolety Rabka Zdrój, Skawa, Jordanów, Czarny Dunajec, Jabłonka, Podwilk, Zawoja, Zubrzyca Dolna lub Górna, Lipnica Mała i Wielka, Małopolska, Orawka, Chabówka, Łopuszna, Białka i Bukowina Tatrzańska, a w skrócie całe Podhale - Orawa - Śpisz, to właśnie tam fachowo montujemy Nasze rolety zewnętrze i żaluzje.

Zapraszamy do kontaktu, firma TYLKA rolety Czarny Dunajec - osłony na Twoje okna!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZ REALIZACJE!

WZORNIK KOLORÓW!
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.