Żaluzje drewniane – Nowy Targ, Zakopane i Rabka-Zdrój

Żaluzje drewniane oraz bambusowe spotykają się z uznaniem osób ceniących naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Istotnym elementem żaluzji jest drabinka. Utrzymuje lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. W wersji sznurkowej jest subtelnym, prawie niewidocznym akcentem. W formie tekstylnej taśmy stanie się wyjątkową ozdobą żaluzji i wnętrza, dostępna w kilku szerokościach: 10, 12, 25 lub 38 mm, może być zbliżona do koloru lameli lub z nim kontrastować. Drewniane osłony wewnętrzne na okno występują w różnych rozmiarach lameli. Dzięki temu dopasujesz je do wielkości i rodzaju okien. Zapraszamy do naszego skorzystania z naszych usług Klientów z Nowego Targu, Czarnego Dunajca, Rabki-Zdroju, Zakopanego i okolic.

Duży wybór żaluzji drewnianych wewnętrznych

Oferujemy szeroką gamę żaluzji drewnianych wewnętrznych. Pośród nich z łatwością znajdziesz te spełniające Twoje wymagania. Lamele 25 mm najlepiej sprawdzą się w przypadku małych przeszkleń. Wyposażone w stalowe linki prowadzące, zapewnią odpowiednie przyleganie osłony do okien uchylnych. Lamele 50 i 70 mm możesz zastosować do przesłonięcia dużych przeszklonych powierzchni, takich jak drzwi tarasowe. Modne w ostatnim czasie stały się żaluzje białe lub czarne. Nasze żaluzje drewniane i bambusowe można wyposażyć w sterowanie elektryczne Somfy. Żaluzje wewnętrzne elektryczne to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się do łazienki, w kuchni, do salonu, w sypialni lub pokoju dziecka, a nawet do biura.

Montaż żaluzji drewnianych

Nasza oferta obejmuje nie tylko sprzedaż, ale też montaż żaluzji drewnianych wewnętrznych. Wykonujemy niezbędne pomiary oraz wszystkie czynności montażowe przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Montujemy osłony do ściany i sufitu, a także we wnęce okiennej lub bezinwazyjnie na ramie okna.

Ile kosztują żaluzje drewniane i bambusowe na wymiar?

Cena żaluzji drewnianych zależy w głównej mierze od ich wielkości w m2. Druga ważna kwestia wpływająca na cenę rolet to sposób sterowania. Do wyboru są dwie opcje:
  • elektryczna – z silnikiem przewodowym np. Somfy na przełącznik klawiszowy,
  • radiowa – sterowana pilotem lub smartphonem.

Główne zalety wewnętrznych żaluzji z drewna:

  • możliwość obsługi żaluzji za pomocą sznurków, łańcuszka, silnika elektrycznego lub bateryjnego, 
  • chronią wnętrze przed nasłonecznieniem  i nagrzewaniem się,
  • możliwość montażu na oknie bezinwazyjnie, we wnęce, do ściany lub sufitu,
  • bogata kolekcja kolorów lameli,
  • możliwość precyzyjnej regulacji kąta padania światła.
Klientów z Czarnego Dunajca i okolic, między innymi Nowego Targu, zapraszamy do kontaktu z firmą TYLKA

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZ REALIZACJE!

WZORNIK KOLORÓW!
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.