Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane oraz bambusowe spotykają się z uznaniem osób ceniących naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Istotnym elementem żaluzji jest drabinka. Utrzymuje lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia sterowanie ich położeniem. W wersji sznurkowej jest subtelnym, prawie niewidocznym akcentem. W formie tekstylnej taśmy stanie się wyjątkową ozdobą żaluzji i wnętrza, dostępna w kilku szerokościach: 10, 12, 25 lub 38 mm, może być zbliżona do koloru lameli lub z nim kontrastować. Drewniane osłony okienne występują w różnych rozmiarach lameli. Dzięki temu dopasujesz je do wielkości i rodzaju okien. Lamele 25 mm najlepiej sprawdzą się w przypadku małych przeszkleń. Wyposażone w stalowe linki prowadzące, zapewnią odpowiednie przyleganie osłony do okien uchylnych. Lamele 50 i 70 mm możesz zastosować do przesłonięcia dużych przeszklonych powierzchni, takich jak drzwi tarasowe. Dostępne są również żaluzje aluminiowe z lamelami 16, 25 i 50 mm. Nasze żaluzje drewniane i bambusowe można wysposażyć w sterowanie elektryczne Somfy.

Główne zalety:
  • możliwość obsługi żaluzji za pomocą sznurków, łańcuszka, silnika elektrycznego lub bateryjnego, 
  • chronią wnętrze przed nasłonecznieniem  i nagrzewaniem się,
  • możliwość montażu na oknie bezinwazyjnie, we wnęce, do ściany lub sufitu,
  • bogata kolekcja kolorów lameli,
  • możliwość precyzyjnej regulacji kąta padania światła.


Żaluzje drewniane montujemy na terenie miejscowości Nowy TargZakopaneCzarny DunajecJordanówRabka-ZdrójSkawaKościelisko, i sąsiadujących miejscowościach. Całe Podhale, Orawa i Śpisz.

WZORNIK KOLORÓW: https://anwis.pl/catalogues/drewno-pl/index.html
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.