Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to modne i bardzo eleganckie dekoracje okienne, które zwija się przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego bądź elektrycznieEfektowne fałdy powstające po podciągnięciu rolet doskonale prezentują się w pokojach dziennych, sypialniach i kuchniach. Mogą być instalowane na ramie okna bezinwazyjnie, inwazyjni do ściany lub sufitu. Decydując się na rolety rzymskie dostajesz możliwość dobrania zasłon poduszek wykonanych z tego samego materiału. Wykorzystanie jednego motywu w dekorowaniu, zapewni gustowne wykończenie całego wnętrza. Możesz również zdecydować się na kolory ze sobą kontrastujące, w zależności od sposobu aranżowania. Bogata kolekcja kolorów tkanin w tym rozpraszających światło, zaciemniających oraz transparentnych.

Główne zalety:
  • Niezawodny samohamujący mechanizm, pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości,
  • Bogata kolekcja tkanin, które można prać i prasować,
  • Łatwy sposób montażu, demontażu oraz czyszczenia produktu,
  • Poręczne zawieszenie oraz estetyczne upięcie zasłon,
  • Zabezpieczenia Child Safety, zapobiegają tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych łańcuszkiem koralikowym.

Działamy na terenie miejscowości Nowy TargZakopaneCzarny DunajecJordanówRabka-ZdrójSkawaKościelisko, i sąsiadujących miejscowościach.

KATALOG TKANIN: https://files.anwis.pl/catalogues/roman-pl/index.html
 
Pliki do pobrania
  • KOLORY TKANIN: ROLETY RZYMSKIE Pobierz

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.