Rolety rzymskie – Nowy targ, Zakopane i Rabka-Zdrój

Rolety rzymskie to modne i bardzo eleganckie dekoracje okienne, które zwija się przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego bądź elektrycznie. Efektowne fałdy powstające po podciągnięciu rolet, doskonale prezentują się w pokojach dziennych, sypialniach i kuchniach. Mogą być instalowane na ramie okna zupełnie bezinwazyjnie lub do ściany czy sufitu, co niestety jest trudniejsze i wymaga więcej pracy.  Decydując się na rolety rzymskie wewnętrzne, otrzymują Państwo możliwość dobrania zasłon i poduszek wykonanych z tego samego materiału. Wykorzystanie jednego motywu w dekorowaniu zapewni gustowne wykończenie całego wnętrza. Można również zdecydować się na kolory ze sobą kontrastujące, w zależności od sposobu aranżowania. Bogata gama kolorystyczna dostępnych w ofercie tkanin, w tym rozpraszających światło, zaciemniających oraz transparentnych, daje wiele opcji dopasowania rolet do wystroju pomieszczenia. Rolety rzymskie możemy wyposażyć dodatkowo w sterowanie elektryczne. Osłony wewnętrzne tego typu to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni czy pokoju dziecka, jak i w łazience oraz kuchni. Świetnie wyglądają także w pomieszczeniach biurowych. Każda roleta rzymska jest szyta na miarę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług Klientów z Nowego Targu, Czarnego Dunajca, Rabki-Zdroju, Zakopanego i okolicznych miejscowości.

Od czego zależy cena wewnętrznych rolet rzymskich?

Na cenę rolet rzymskich wpływa w głównej mierze ich wielkość w m2. Druga ważna kwestia, od której zależy cena rolet to sposób sterowania. Do wyboru są cztery opcje:

  • elektryczna – z silnikiem przewodowym np. Somfy na przełącznik klawiszowy,
  • radiowa – sterowana pilotem lub smartphonem,
  • silnik bateryjny,
  • manualna – na łańcuszek koralikowy.

Główne zalety rolet rzymskich:

  • Niezawodny, samohamujący mechanizm pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości,
  • Bogata kolekcja tkanin, które można prać i prasować,
  • Łatwy sposób montażu, demontażu oraz czyszczenia produktu,
  • Poręczne zawieszenie oraz estetyczne upięcie zasłon,
  • Zabezpieczenia Child Safety, które zapobiegają tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych łańcuszkiem koralikowym.

Zapraszamy do kontaktu z firmą TYLKA Klientów zainteresowanych zakupem rolet rzymskich, którzy mieszkają w Nowym Targu, Czarnym Dunajcu oraz okolicznych miejscowościach. Nasza oferta obejmuje doradztwo, pomiary oraz montaż tych osłon, zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej czy biurowych. Jesteśmy sprawdzonym, doświadczonym partnerem, który zapewnia profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny.


KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!

KATALOG TKANIN!

 

Pliki do pobrania
  • KOLORY TKANIN: ROLETY RZYMSKIE Pobierz

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.