Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to modne i bardzo eleganckie dekoracje okienne, które zwija się przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego bądź elektrycznieEfektowne fałdy powstające po podciągnięciu rolet doskonale prezentują się w pokojach dziennych, sypialniach i kuchniach. Mogą być instalowane na ramie okna bezinwazyjnie, inwazyjni do ściany lub sufitu. Decydując się na rolety rzymskie dostajesz możliwość dobrania zasłon poduszek wykonanych z tego samego materiału. Wykorzystanie jednego motywu w dekorowaniu, zapewni gustowne wykończenie całego wnętrza. Możesz również zdecydować się na kolory ze sobą kontrastujące, w zależności od sposobu aranżowania. Bogata kolekcja kolorów tkanin w tym rozpraszających światło, zaciemniających oraz transparentnych. Zasłony rzymskie możemy wyposażyć dodatkowo w sterowanie elektryczne. Rolety wewnętrzne to idealne rowiązanie, które sprawdzi się do łazienki, w kuchni, do salonu, w sypialni lub pokoju dziecka, a nawet do biura. Każda roleta rzymska jest szyta na miarę. 

Rolety rzymskie - cena.

W głównej mierze cena rolet rzymskich zależy od wielkości m2. Druga ważna kwestia wpływająca na cenę rolety jest sposób jej sterowania, do wyboru opcja:
  • elektryczna z silnikiem przewodowym np. Somfy na przełącznik klawiszowy,
  • radiowa sterowana pilotem lub smartphonem,
  • silnik bateryjny,
  • manualna na łańcuszek koralikowy.


Główne zalety:
  • Niezawodny samohamujący mechanizm, pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości,
  • Bogata kolekcja tkanin, które można prać i prasować,
  • Łatwy sposób montażu, demontażu oraz czyszczenia produktu,
  • Poręczne zawieszenie oraz estetyczne upięcie zasłon,
  • Zabezpieczenia Child Safety, zapobiegają tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych łańcuszkiem koralikowym.

ZakopaneNowy TargRabka Zdrój, Skawa, Jordanów, Czarny Dunajec, Jabłonka, Podwilk, Zawoja, Zubrzyca Dolna lub Górna, Lipnica Mała i Wielka, Małopolska, Orawka, Chabówka, Łopuszna, Białka i Bukowina Tatrzańska, a w skrócie całe Podhale - Orawa - Śpisz, to właśnie tam fachowo montujemy Nasze rolety zewnętrze i żaluzje.

Zapraszamy do kontaktu, firma TYLKA rolety Czarny Dunajec - osłony na Twoje okna!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!

KATALOG TKANIN!
 
Pliki do pobrania
  • KOLORY TKANIN: ROLETY RZYMSKIE Pobierz

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.