Rolety zewnętrzne Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój, Jabłonka.

Rolety zewnętrzne stosowane są głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrza przed wandalizmem i włamaniem. Opuszczony pancerz rolety, wyposażony w specjalne blokady, skutecznie poprawia bezpieczeństwo domów oraz nisko usytuowanych mieszkań. Rolety zewnętrzne ustawione w pozycji zamkniętej wykazują doskonałe właściwości termoizolacyjne. Zabezpieczają pomieszczenia przed promieniami słońca oraz ich nadmiernym nagrzewaniem się. W okresie grzewczym zmniejszają także zapotrzebowanie na energie cieplną. Jednocześnie poprawiają izolację akustyczną domu, tłumiąc hałasy przenikające z zewnątrz. Rolety zewnętrzne mogą być zintegrowane z niezależnie pracującą moskitierą rolowaną, co zapewni Ci  skuteczną ochronę przed owadami i pyłkami. Wybór rolet zewnętrznych (podtynkowe, naokienne, elewacyjne) może odbyć się już na etapie projektu, w trakcie budowy lub już w gotowym obiekcie (wielkość skrzynek rolet zewnętrznych to 137, 165, 180 oraz 205 mm). Automatyka -  Smart Rolety SOMFY, MOBILUS, INEL i ALUPROF. Jeżeli interesuje Cię cena rolet zewnętrznych to zapraszamy do kontaktu. 

Cena rolet zewnętrznych.


W głównej mierze zależy od wielkości m2. Druga ważna kwestia wpływająca na cenę rolety zewnętrznej jest sposób jej sterowania, do wyboru:
- opcja elektryczna z silnikiem przewodowym np. Somfy na przełącznik klawiszowy,
- rolety zewnetrzne z silnikami radiowymi np. Mobilus ERS, którymi możemy sterować za pomocą pilota, przełącznika obok okna, lub za pomocą telefonu lub smartphona z dowolnego miejsca na świecie.
- Opcja trzecia to klasyczne sterowanie ręczne na sznurek lub taśmę, w które możemy wyposażyć nasze rolety podtynkowe lub natynkowe. 


Rolety zewnętrzne - mechanizm ręczny czy sterowanie elektryczne? 


Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa zawsze zalecamy napędy elektryczne Somfy - Mobilus - Inel - Aluprof lub Yooda. 


Rolety zewnętrzne antywłamaniowe z certyfikatem w klasie RC2 i RC3. 


Opinie na temat rolet antywłamaniowych są zawsze pozytywne! Trwałość, skuteczność, bezpieczeństwo oraz zabezpieczenie przed wtargnięciem nieproszonych gości.
 

Rolety zewnętrzne montaż.


Roleta zewnętrzna może być montowana na kilka sposobów, na elewacji, do ramy okna we wnęce lub pod ociepleniem.
 

Rolety Zewnętrzne główne zalety:

 • możliwość zastosowania w nowych jak i istniejących budynkach,
 • możliwości sterowania za pomocą napędu elektrycznego lub manualnie,
 • wykazują właściwości termoizolacyjne oraz akustyczne,
 • aluminiowy panel wypełniony pianką,
 • możliwość podłączenia do systemu Smart Home np. TaHoma Switch Somfy.

Zakopane, Nowy Targ, Rabka Zdrój, Skawa, Jordanów, Czarny Dunajec, Jabłonka, Podwilk, Zawoja, Zubrzyca Dolna lub Górna, Lipnica Mała i Wielka, Orawka, Chabówka, Łopuszna, Białka i Bukowina Tatrzańska, a w skrócie całe Podhale - Orawa - Śpisz, to właśnie tam fachowo montujemy Nasze rolety zewnętrze i żaluzje.

Zapraszamy do kontaktu, firma TYLKA rolety Czarny Dunajec - osłony na Twoje okna!


KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!

 
Pliki do pobrania
 • Sposoby sterowania: ALUPROF Pobierz
 • System rolet: ADAPTACYJNY Pobierz
 • System rolet: PODTYNKOWY Pobierz
 • System rolet: NADSTAWNY Pobierz
 • Inteligentny dom: TAHOMA SWITCH SOMFY Pobierz
 • KATALOG: Rolety zewnętrzne ANWIS Pobierz
 • System rolet: ANTYWŁAMANIOWY Pobierz

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.