Żaluzje pionowe Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój, Jabłonka.

Żaluzje pionowe, tzw. "verticale", to rodzaj osłon okiennych, które dają dużą swobodę sterowania. Zapewniają odpowiednią ochronę przed słońcem, a także gwarantują najwyższą jakość zastosowanych tkanin. Są przy tym proste w obsłudze i funkcjonalne pod względem aranżacyjnym. Sprawdzą się w biurze, domu i wszędzie tam, gdzie występują okna o dużej powierzchni. Dzięki nim stworzysz ciekawą i niebanalną przestrzeń. Niezastąpione i od lat z powodzeniem wykorzystywane w domach, biurach i budynkach użyteczności publicznej. Łącząc ze sobą tkaniny w różnych kolorach, stworzysz niepowtarzalną osłonę, która wyróżni Twoje wnętrze. Prawie 300 wzorów materiału oraz ich łatwa wymiana bez konieczności demontażu szyny, to dobry sposób na szybką zmianę wystrojuObracają się o 180 stopni wokół własnej osi, dzięki czemu zabezpieczają pomieszczenia przed słońcem i niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz, nie zasłaniając w pełni widoków za oknem. Żaluzje pionowe w zależności od wybranego systemu można zsunąć na dowolny bok, do środka lub na zewnątrz. Jeśli wolisz nietypowe rozwiązania, verticale mogą pełnić funkcję drzwi lub ścianki działowej, dzieląc tym samym dużą przestrzeń na mniejsze sektory. To rozwiązanie sprawdzi się na przykład w biurze, gdzie pracownicy potrzebują odrębnej a zarazem ciekawej przestrzeni do pracy. Verticale dają możliwość sterowania za pomocą sznurka, pokrętła lub pilota poprzez zasilenie żaluzji napędem elektrycznym.
 

Żaluzje Pionowe główne zalety:

  • precyzyjna regulacja kąta padania światła,
  • niezawodne gdy chcemy osłonić bardzo dużą powierzchnię,
  • lamele z materiałów standardowych lub niepalnych w dwóch szerokościach 127 mm i 89 mm,
  • maksymalna szerokość osłony może wynosić nawet 5 metrów,
  • Żaluzje pionowe skutecznie osłonią każde wnętrze.
Działamy na terenie miejscowości Nowy TargZakopaneCzarny DunajecJordanówRabka-ZdrójSkawaKościelisko, i sąsiadujących miejscowościach.

Zapraszamy do kontaktu, firma TYLKA rolety Czarny Dunajec - osłony na Twoje okna!KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!

KATALOG TKANIN: https://anwis.pl/catalogues/Vertical-pl/HTML/index.html
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.