Panele ogrodzeniowe Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój.

Oferujemy kompleksowe systemy ogrodzeniowe wykonane z profilowych paneli zgrzewanych ocynkowanych lub ocynkowanych i malowanych proszkowo wraz ze słupkami mocującymi i odpowiednimi akcesoriami montażowymi. Panele posiadają szerokość 250cm i różne wysokości mieszczące się w przedziale od 80cm do 250cm. Wymiary oczek to: 50x200mm. Panele ogrodzeniowe wykonane są z drutu o średnicy 4mm lub 5mm, który zapewnia optymalną sztywność i stabilność ogrodzenia.

ZakopaneNowy TargRabka Zdrój, Skawa, Jordanów, Czarny Dunajec, Jabłonka, Podwilk, Zawoja, Zubrzyca Dolna lub Górna, Lipnica Mała i Wielka, Orawka, Chabówka, Łopuszna, Białka i Bukowina Tatrzańska, a w skrócie całe Podhale - Orawa - Śpisz, to właśnie tam fachowo montujemy Nasze bramy wjazdowe przesuwne i ogrodzenia!

Nasi główni dostawcy systemów ogrodzeniowych - 
BARAN oraz WIŚNIOWSKI.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!
Pliki do pobrania

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.