Moskitiery

Moskitiery to siatki instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami, pyłkami oraz nieczystościami. Systemy moskitier, które oferuje Nasza firma to, okienne ramkowedrzwiowe na zawiasach, przesuwne jedno lub dwu skrzydłowe, plisowane oraz rolowane na bok lub do góry. Do wyboru siatka z włókna szklanego powlekana PCV w kolorze szarym lub czarnym, dodatkowo możliwość zastosowania siatki antyalergicznej czarnej lub wzmacnianej aluminiowej. Profile moskitier występują w różnych wariantach kolorystycznych, które idealnie komponują się z oknami lub drzwiami.

Główne zalety:
  • ochrona przed insektami, gryzoniami, pyłkami i nieczystościami z zewnątrz,
  • wykonane z aluminium, które zapewnia im trwałość i odporność na warunki atmosferyczne,
  • niezwykle łatwe w montażu, jak i demontażu,
  • siatka nie zmniejszająca widoczności, a także odporna na czynniki atmosferyczne – temperaturę, promieniowanie UV oraz deszcz,
  • bogata kolorystyka profili, dostępność kolorów z palety RAL oraz możliwość zastosowania profili z okleiną.

ZakopaneNowy TargRabka Zdrój, Skawa, Jordanów, Czarny Dunajec, Jabłonka, Podwilk, Zawoja, Zubrzyca Dolna lub Górna, Lipnica Mała i Wielka, Orawka, Chabówka, Łopuszna, Białka i Bukowina Tatrzańska, a w skrócie całe Podhale - Orawa - Śpisz, to właśnie tam fachowo montujemy Nasze moskitiery okienne, drzwiowe, plisowane i przesuwne.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!
 
Pliki do pobrania

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.