Moskitiery – Nowy Targ, Zakopane i Rabka-Zdrój

Moskitiery to siatki instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami, pyłkami oraz nieczystościami. Oferujemy systemy moskitier różnego typu – okienne ramkowe, drzwiowe na zawiasach, przesuwne jedno- lub dwuskrzydłowe, plisowane oraz rolowane na bok lub do góry. Do wyboru siatka z włókna szklanego powlekana PCV w kolorze szarym lub czarnym, dodatkowo możliwość zastosowania siatki antyalergicznej czarnej lub wzmacnianej aluminiowej. Profile moskitier występują w różnych wariantach kolorystycznych, które idealnie komponują się z oknami lub drzwiami. Jeśli chcą Państwo złożyć u nas zamówienie na tego typu osłonę zewnętrzną oraz jej montaż, zapraszamy do kontaktu. Działamy nie tylko na terenie Czarnego Dunajca, ale też Nowego Targu, Zakopanego, Rabki i okolic.

Dlaczego warto zamontować moskitierę w swoim domu?

Montując moskitierę okienną czy drzwiową w domu, zyskują Państwo przede wszystkim możliwość swobodnego wietrzenia pomieszczeń w lecie, nawet wieczorem, gdy zaobserwować można najwięcej owadów. Nocą natomiast można się cieszyć spokojnym snem, bez irytującego bzyczenia, które skutecznie przeszkadza w zaśnięciu. Moskitiery zapewniają ochronę przed wszystkimi typami insektów, bez utraty widoczności na zewnątrz. Warto też zaznaczyć, że są to produkty niezwykle wytrzymałe i doskonale wyglądające. Nie ulegną więc uszkodzeniu zbyt łatwo, a także nie zepsują estetyki okna czy drzwi. Korzystając z moskitier, nie będą Państwo musieli stosować szkodliwych środków chemicznych odstraszających owady, ani obawiać się ukąszeń czy przenoszonych przez nie bakterii.

Główne zalety naszych moskitier:

  • ochrona przed insektami, gryzoniami, pyłkami i nieczystościami z zewnątrz,
  • wykonane z aluminium, które zapewnia im trwałość i odporność na warunki atmosferyczne,
  • niezwykle łatwe w montażu i demontażu,
  • siatka niezmniejszająca widoczności, a także odporna na czynniki atmosferyczne – temperaturę, promieniowanie UV oraz deszcz,
  • bogata kolorystyka profili, dostępność kolorów z palety RAL oraz możliwość zastosowania profili z okleiną.
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą moskitier, prosimy o kontakt z firmą TYLKA. Obsługujemy nie tylko Klientów z Czarnego Dunajca, ale też okolicznych miejscowości, na przykład Nowego Targu. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów oraz pełen profesjonalizm w czasie ich montażu.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!
Pliki do pobrania

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.