Markizy tarasowe

Markiza tarasowa to zasłona przeciwsłoneczna montowana na zewnątrz budynku, stosowana wyłącznie do ochrony przed promieniowaniem słonecznym np. tarasu, balkonu, ogródka restauracyjnego, witryny sklepowej, stoiska zewnętrznego. W ofercie posiadamy markizy w kasecie, półkasecie, z daszkiem chroniącym materiał oraz system bez kasety. Markizy wykonane są z solidnego i trwałego alumiunium w bogatej kolorystyce konstrukcji. Istnieje możliwość wyposażenia markizy w czujnik słoneczny, wiatrowy lub wstrząsowy, co umożli zwinięci lub rozwinięcie markizy w zależności od warunków atmosferycznych. W markizach można zastosować również oświetlenie LED, które steruję się za pomocą pilota. Montować markizy można na 3 sposoby, do ściany, sufitu lub krokwi.

Główne zalety:
  • możliwość ochrony większych powierzchni tarasowych i balkonowych,
  • sterowane ręcznie lub elektrycznie,
  • w ofercie szeroka gama wzorów i kolorów materiałów,
  • materiały o wysokim stopniu odporności na promieniowanie UV.


ZakopaneNowy TargRabka Zdrój, Skawa, Jordanów, Czarny Dunajec, Jabłonka, Podwilk, Zawoja, Zubrzyca Dolna lub Górna, Lipnica Mała i Wielka, Orawka, Chabówka, Łopuszna, Białka i Bukowina Tatrzańska, a w skrócie całe Podhale - Orawa - Śpisz, to właśnie tam fachowo montujemy Nasze markizy tarasowe.

Zapraszamy do kontaktu, firma TYLKA rolety Czarny Dunajec - osłony na Twoje okna!
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.