Karnisze Elektryczne Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój.

Montaż zasłon z napędem elektrycznym to pierwszy krok w stronę uczynienia życia w domu przyjemniejszym i wygodniejszym. Jeśli podłączysz je do inteligentnego systemu zarządzania domem, będziesz chronić swoją prywatność i zapewnisz sobie maksymalny komfort przez cały czas. Nie musisz się już nawet nad tym zastanawiać.

Karnisze elektryczne "Somfy Slim": Mimo że wydawać by się mogło, że w dziedzinie aranżacji okiennych już nic szczególnie innowacyjnego na rynku się nie pojawi, branża regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi i wygodnymi w codziennym użytkowaniu propozycjami, wyposażonymi w ciekawe rozwiązania technologiczne. Szyny systemowe aluminiowe SLIM z napędem elektrycznym od firmy SOMFY zdecydowanie należą do takich nowoczesnych opcji i stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych karniszy. W porównaniu ze swoimi pierwowzorami charakteryzują się lepiej przystosowaną do współczesnych potrzeb funkcjonalnością. Oczywiście, nie bez znaczenia jest też estetyka ich wykonania i
niebanalne wzornictwo
, co sprawia, że klienci doceniają karnisze Somfy Slim również za walory estetyczne.

Karnisze Elektryczne główne zalety:

  • sterowanie zasłonami do maksymalnie 60 kg,
  • możliwość gięcia karniszy,
  • szyny malowane proszkowo na kolor biały lub czarny,
  • sterowane przełącznikiem, pilotem lub telefonem.
Działamy na terenie miejscowości Nowy TargZakopaneCzarny DunajecJordanówRabka-ZdrójSkawaKościelisko, i sąsiadujących miejscowościach!

Zapraszamy do kontaktu, firma TYLKA rolety Czarny Dunajec - osłony na Twoje okna!

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.