Bramy garażowe rolowane – Nowy Targ, Zakopane i Rabka-Zdrój

Bramy garażowe rolowane to wielowymiarowe rozwiązanie techniczne oraz estetyczne. Spełnia najwyższe wymagania użytkowników pod względem funkcjonalności, komfortu obsługi oraz designu. Brama roletowa to świetna alternatywa dla bram segmentowych. Podobnie jak one otwiera się w pionie, nie wychylając się na zewnątrz, co pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca przed garażem. Jednakże fakt, że brama rolowana wraca do kasety zamontowanej w jej górnej części sprawia, że można również zyskać sporo przestrzeni na suficie. Producent bram WIŚNIOWSKI oraz firma FILL to Nasi główni dostawcy niezawodnych systemów. Posiadamy w ofercie również bramy przemysłowe, które są produkowane na wymiar, a ich cena zależy od wielkości oraz wyposażenia. Montujemy garażowe bramy rolowane w Czarnym Dunajcu, Nowym Targu oraz okolicznych miejscowościach. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór osłon zewnętrznych, w tym między innymi żaluzje, rolety, markizy czy pergole. Zapraszamy do współpracy! 

Dlaczego warto wybrać bramę rolowaną do garażu?

Bramy rolowane do garażu produkowane przez firmy WIŚNIOWSKI i FILL, to produkty solidne i wytrzymałe. Wykonano je z wysokiej jakość materiałów, odpornych na korozję, więc doskonale sprawdzą się tam, gdzie będą narażone na zmienne oraz trudne warunki atmosferyczne. Ponadto zapewnią Państwa garażowi i wszystkim przedmiotom w jego wnętrzu bezpieczeństwo. Wyposażone są w nowoczesne rozwiązania, które chronią przed otwarciem bramy przez osobę niepowołaną czy zapobiegające przytrzaśnięciu. W dodatku, tak jak już wspomnieliśmy na początku, brama garażowa rolowana pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Nawet jeśli przestrzeń, którą Państwo dysponują jest bardzo trudna do zagospodarowania, brama tego typu zdecydowanie ułatwi to zadanie.

Główne zalety bram rolowanych:

  • napęd ręczny lub elektryczny SOMFY, INEL, MOBILUS lub ALUPROF,
  • duży wybór kolorów oraz możliwość lakierowania na dowolny kolor RAL,
  • doskonała izolacja akustyczna,
  • stosowane w nowych budynkach oraz istniejących.
Klientów zainteresowanych naszą ofertą bram garażowych zapraszamy do kontaktu. Firma TYLKA montuje tego typu bramy nie tylko w Czarnym Dunajcu, ale też w Nowym Targu, Rabce-Zdroju, w Zakopanem i innych miejscowościach w okolicy.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE REALIZACJE!
 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.