Rolety dzień noc

Rolety dzień noc, to osłona która składa się z naprzemiennie ułożonych, poziomych pasów materiału. Jeden z nich ma postać siatki przepuszczającej promienie słońca. Z kolei drugi ogranicza ich dopływ do pomieszczenia. Zmieniając położenie osłony sprawisz, że fragmenty materiałów będą przesuwały się równolegle do siebie. Kiedy naprzeciwko ustawisz dwa pasy, przezroczysty i nieprzezroczysty, uzyskasz efekt zaciemnienia. Takie rozwiązanie pozwoli Ci operować ilością światła dostającego się do wnętrza, bez konieczności podnoszenia osłonyRoleta dzień noc może być wyposażona w kasetę oraz prowadnice, które zapewnią jej stabilne prowadzenie i przyleganie do szyby. Ograniczy to możliwość kołysania materiału podczas podmuchów wiatru, jak i uchylania okna. Zastosowanie prowadnic pozwoli także na lepsze zaciemnienie wnętrza.

Główne zalety:
  • swobodne ustawienie wysokości rolety przy pomocy sterowania ręcznego lub elektrycznego,
  • możliwość zastosowania rolet do wszystkich typów okien,
  • trwałe aluminiowe kasety, bogata kolorystyka oraz duży wybór materiałów,
  • rolety dzień i noc doskonale sprawdzą się przy przesłanianiu dużych powierzchni,
  • Niezawodna ochrona przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów.

Działamy na terenie miejscowości Nowy TargZakopaneCzarny DunajecJordanówRabka-ZdrójSkawaKościelisko, i sąsiadujących miejscowościach.


 
Pliki do pobrania
  • KOLORY TKANIN: ROLETY DZIEŃ NOC Pobierz

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.